Odzyskiwanie danych z pendrive

Odzyskiwanie danych z pendrive

odzyskiwanie danych pendrivePrzenośne urządzenia typu pendrive podobnie jak dyski twarde posiadają system plików, dane mimo wykasowania nadal znajdują się w pamięci urządzenia. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu i oprogramowania następuje odzyskiwanie danych z pendrive-a. Należy pamiętać iż używanie urządzenia po utracie danych na pendrive, może nadpisać miejsca, z których chcemy odzyskać dane i ich odtworzenie staje się niemożliwe.

 

Innym typem utraty danych jest uszkodzenie elektroniki urządzenia. W takim przypadku nie jest możliwe odzyskanie danych programowo, a jedynie wyczytanie danych z kości pamięci specjalistycznym urządzeniem lub wymiana częsci elektroniki z innego, identycznego urządzenia.

W obu przypadkach firma MiP Data Recovery gwarantuje profesionalne odzyskiwanie danych, posiadając bogate doświadczenie pozwalające na odzyskanie danych utraconych w skutek logicznych błędów lub działań użytkownika, jak i elektronicznych uszkodzeń pendrive’ów gdyż nasze laboratorium jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na bezpośredni dostęp do kości pamięci.

Pamiętaj! Każde odzyskiwanie danych z pendriva prowadzone samodzielnie bez specjalistycznej wiedzy obniża prawdopodobieństwo odzyskania danych. Jeżeli zauważyliście Państwo utratę danych, należy bezzwłocznie wyjąć pendrive z komputera i skonsultować się z nami telefonicznie.